O nas

Nasza firma powstała, aby połączyć bogatą wiedzę i kilkudziesięcioletnie doświadczenie wspólników oraz osób z nimi współpracujących, aby naszym klientom zapewnić oczekiwaną przez nich kompleksową i komplementarna obsługę prawną, podatkową, księgową oraz finansową.

Nasza kadra

Wojciech Nalaskowski

Radca prawny

601 081 911


radca prawny od 1996 roku, prowadzący działalność w zakresie kompleksowego i wszechstronnego doradztwa prawnego przede wszystkim dla podmiotów gospodarczych; praktyk w sferze prawa prywatnego oraz publicznego, w tym przede wszystkim w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy i prawa zabezpieczeń społecznych, prawa bankowego, prawa administracyjnego oraz prawa podatkowego. Koordynator kilku procesów restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw, obejmujących m.in. procesy łączenia (poprzez fuzje i przejęcia /inkorporacje/), podziały oraz przekształcenia form prawnych podmiotów gospodarczych, zwłaszcza spółek handlowych. Autor publikacji z zakresu prawa cywilnego oraz podatkowego w najbardziej prestiżowych czasopismach prawniczych (Przegląd Sądowy, Rzeczpospolita).

Czytaj dalej

Janusz Ziółkowski

Prawnik – Finansista

506 091 711


doktorant (zainteresowania naukowe w zakresie zakładania, przekształceń, podziału i łączenia spółek w aspekcie rachunkowości i prawa podatkowego), absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu oraz Studiów Podyplomowych na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu i Podyplomowych Studiów Rachunkowości na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w urzędzie kontroli skarbowej, kancelarii prawno-podatkowej, spółce księgowej oraz w czasie pracy naukowej. Autor i współautor wielu innowacyjnych rozwiązań w procesach restrukturyzacji przedsiębiorstw, przy zakładaniu i fuzji spółek. Wykładowca w ramach pracy naukowej oraz w trakcie szkoleń dla głównych księgowych i prowadzących biura rachunkowe, prelegent na konferencjach naukowych nt. Biznesu akademickiego.

Czytaj dalej